K práci trenéra mě přivedlo mé celoživotní hobby


"Baví mě pracovat s lidmi, kteří jsou akční jako já a milují pohyb."

K trénování mě dovedla vášeň k funkčnímu fitness a paradoxně tomu velmi přispělo i mé zranění ramene z minulosti. Donutilo mě to zajímat se o své tělo mnohem více. Velkým štěstím bylo také to, že jsem na to přišel poměrně brzy. Uvědomil jsem si, že pokud od svého těla očekávám nějaké výsledky, musím mu vytvořit správné podmínky pro adaptaci na tréninkovou zátěž. Neustále se proto vzdělávám, absolvuji školení, seznamuji se s různými trenéry, fyzioterapeuty a odborníky na výživu, se kterými si vzájemně předáváme zkušenosti. Své vzdělání jsem také zpečetil vystudováním Mgr. ve sportovní oblasti na Fakultě tělesné kultury na Univerzitě Palackého v Olomouci.

V mém Powerhouse Olomouc mě potkáte prakticky každý den. Vedu osobní tréninky, tréninkové plány mých svěřenců nebo trénuji sám sebe. Mimo lektorování jsem totiž zapálený atlet a závodník CrossFitu, který mě pohltil před 7 lety.

Zastávám názor mé tělo, můj chrám. Stejně tak chci, aby o sebe pečovali i mí klienti. Těm jsem pak plně k dispozici, ať už jde o kompenzační cvičení, nápravu dysbalancí, kondiční program nebo pomoc s jídelníčkem.

Pomohl jsem desítkám klientům

A vy se můžete stát jedním z nich

Michal Byrtus
Michal Byrtus

"Marek je výborný trenér se skvělým individuálním přístupem. Je velmi lidský a dokáže odhadnout, co je pro daného člověka to správné a účinné z hlediska fyzické zdatnosti a kondice, a co naopak ne. Mimo výsledky je pro něj důležité i zdraví, takže se hodně věnuje i prevenci zranění a správnému držení těla. Tréninky ani po dvou letech spolupráce nejsou jednotvárné a vždy mě překvapí nějakým novým cvikem. Díky."

Kristýna Šimšová
Kristýna Šimšová

"Než jsem Maru poznala, byl pro mě sport sprosté slovo. Teď se díky němu chystám na závody v crossfitu. V přípravě má Mara mou plnou důvěru, je precizní a je v tom se mnou na 100%. Vždycky ví, jak mi poradit, dodá mi sebevědomí v tréninku. Jsem mu vážně vděčná za všechno, přesně takového trenéra, co mi dává obrovskou podporu a pozitivní energii, bych přála všem sportovcům!"

Petr Janoš
Petr Janoš

"Na Markových trénincích se mi líbí, že se učím stále novým věcem a zlepšuji se jak kondičně, tak silově. Ukázal mi cestu k lepšímu stravování, a poradil, jak jíst před závodem, takže pokrok je vidět na postavě i na výkonu."

Vlaďka Schilderová
Vlaďka Schilderová

"Pokud hledáš trenéra a skvělého kamaráda do nepohody tak je to on. Nejenže ti poradí jak máš správně cvičit, bude s Tebou od prvních kroků s nářadím, ale rád Tě vyslechne a zasměje se s Tebou."

Kristýna Peňáková
Kristýna Peňáková

"Díky Marovi se cvičení stalo mou závislostí. Mara je opravdu člověk na správném místě. Svou práci dělá celým svým srdcem. Dokáže vás natolik vyburcovat, že ze sebe dostanete víc než jste tušili, že zvládnete. Je to taky skvělý kamarád a parťák. Bere ohledy na tvé nedostatky a snaží se vždy pomoci zapracovat na tom správném místě. Když tě něco zabolí poradí co s tím. Vždycky se usmívá a číší z něj neskutečná pozitivita. A hlavně, umí péct skvělé buchty."

Jste připraveni začít?

Napište mi nebo zavolejte. Pokud zrovna neodpovídám, tak trénuji nebo cvičím, ale určitě se vám ozvu nazpět.